Přijďte na Knihex

 

Letos jsme si zimní Knihex nenechali ujít, a tak nás o víkendu 12. a 13. prosince najdete v holešovické Altě, vždycky od desíti do osmi večer.

 anim-gif-logr-18-teaser

Pořídit si budete moci oba poslední Lógry, tedy číslo 17 plné humoru a číslo 18, které se věnuje béčkové kultuře. Mimo to, taky aršík samolepek, který pro nás nakreslila Blondýna Brunhilda, novou sérii Lógr placek pro milovníky knížek. V sobotu se u našeho stánku potkáte s Dášou, naší sloupkařkou, která strčí do kabelky i Carrie Bradshaw, a Bárou, která dbá v Lógru o to, aby každá věta měla svůj začátek a konec (ano, je to naše editorka). Ti, co se na Knihex vypraví až v neděli, se potkají se mnou – šéfredaktorkou – a Kačkou, která nejen že má pod palcem všechny články, co nejsou o knihách, ale také je ozdobou celé redakce (fakt, nekecám!).

Snímek obrazovky 2015-12-09 v 17.02.47

Kromě nás na Knihexu najdete téměř 60 malých a menších nakladatelství, která si chtějí najít cestu pod váš stromeček. Takže pokud nemáte vyřešené dárky, neváhejte. Připraven je také doprovodný program: křty knih, debaty, autorská čtení, dílny pro děti i dospělé, divadlo a hudba…

 

Těšíme se na vás!

 

Denisa Goldmannová

anim-gif-logr-17

Knihex

sobota a neděle, 12. a 13. prosince 10–20 hodin

Studio Alt@, U Výstaviště 21, Praha 7