Redakce

Denisa G. Goldmannová
šéfredaktorka
Má ráda izraelskou,postmoderní a vlastně i různou jinou literaturu. Je externí členkou Centra pro studium holocaustu a židovské literatury. V prosinci 2013 také vyšel její překlad hebrejské poezie Jiřího Langera. Od té doby, co pracuje na rozšiřování rodiny, toho už ale moc nenapíše, o to víc ostatní v redakci komanduje.

denisa@logrmagazin.cz

Kateřina Kubová
editorka
Kromě občasných hypochondrických záchvatů se pořád směje. Má ráda vepřo-knedlo a svíčkovou se šesti, ale díky běhání to na ní není vůbec znát. Snaží se stát PhD. Pracuje v reklamce, ale zatím to na ní nezanechalo žádné stopy.

kacka@logrmagazin.cz

 

Marek Dobrý
redaktor, PR
Je to redakční playboy, ale brání se tomu. Tvrdí také, že knihám nerozumí, jen o nich píše. V profesním světe prohlubuje své PR znalosti. Až je dostatečně okouká, bude Lógr světoznámý. Jeho vzorem je Woody Allen a Xena.

marek@logrmagazin.cz

Dáša Beníšková
PR, sloupkařka
Má ráda muže s knírem, nade vše miluje sama sebe, svíčkovou, Škvoreckého, svou sestru a únětické pivo. Její maminka z ní chce mít spisovatelku, ona by raději celý život zkoumala, zdali je lepší sex, jídlo či spánek. Ale prý se to nevylučuje.

 

Dominik Melichar
vedoucí rubriky Literatura
je stále studentem bohemistiky na FF UK. V současnosti se soustředí na studium paratextovosti a intermediality zejména ve vztahu poesie a filmu. Je též přispěvatelem revue Souvislosti a blogu Divadelních novin.

Stefan Segi
vedoucí rubriky Komiks
Přispívá také do měsíčníku Muzikus. Zaměřuje se na komiks a populární kulturu obecně. Pracuje v Ústavu pro českou literaturu AV ČR  a dokončuje doktorát na Jihočeské univerzitě v Českých Budějovicích. Sociální sítě považuje za svou zhoubu, a tak jej zastihnete jen na mailu.

stefan@logrmagazin.cz

Jiří Andrs
zástupce Centra pro studium populární kultury, vedoucí rubriky Nad věcí
Studuje historii na FF UK, se zaměřením na hudební subkultury v období normalizace. Pokud mu zbyde nějaký volný čas, s chutí jej dělí mezi zahrádkaření, DJování a obrážení divokých večírků. Dokáže odolat všem svodům postmoderního světa, ale ne chuti českého piva.

Pavel Langhammer
kluk pro všechno, redaktor
Studoval toho spoustu, takže rozhled má pořádný. Je to scrummmaster v IT firmě  (= dohlíží na to, aby všechno a všichni pěkně šlapali). Pokud si objednáváte Lógr u nás na webu, pak vám ho láskyplně zabalí, připíše vzkaz a dojde na poštu, kde vystojí dlouhou frontu jen proto, aby vám Lógr přišel co nejdřív.

Jakub Goldmann
redaktor, sazba, fotograf
Na volné noze se věnuje návrhům webových stránek, fotografii a jachtingu. Ze všeho nejraději čte a knihami systematicky zaplňuje svůj byt – mezi jeho oblíbence patří Karel Misař nebo Egon Hostovský. Ve své domácí sbírce je pyšný hlavně na svou muklovskou, exilovou a polární řadu.

Blondýna Brunhilda
ilustrátorka
Ráda maluje a ještě radši kreslí. Až bude velká, nakreslí si celou knihu. Tak za pět až deset let.

David Švejda
ilustrátor
David má rád komiksy, maluje, kreslí a sbírá lego. Živí se jako počítačový grafik a ilustrátor. Mezi jeho oblíbence patří Joe Sacco, Guy Delisle, Kája Saudek.